fbpx
Напишіть нам:

Автор студентських робіт – Відкрита вакансія

Віддалена робота
Завдання цілий рік
Можливість впливати на вартість роботи
Швидкі виплати
Автор студентських робіт. Відкрита вакансія. Робота автором дипломних курсових робіт.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ АВТОРОМ У НАШІЙ КОМПАНІЇ

Гнучкий графік роботи

Працюйте в будь-який зручний для вас час. Ви плануєте свій робочий графік. Написання студентських робіт на замовлення може стати для вас як основним джерелом доходу, так і додатковим.

Зручна система оплати

Автор студентських робіт отримує виплати одразу після перевірки роботи менеджером. У нас вам не потрібно чекати по кілька тижнів, щоб отримати гроші за виконану роботу.

Постійна наявність замовлень

У нас завжди багато замовлень, тому ви не залишитеся без роботи незалежно від пори року. Ми пишемо роботи на замовлення для студентів вже давно, тому знаємо як залучити клієнтів у будь-яку пору року.

Можливість впливати на вартість робіт

Досвідчені фахівці, які давно займаються виконанням студентських робіт, можуть точніше визначити вартість роботи. Якщо ви не погоджуєтесь з ціною, яку встановив менеджер, запропонуйте свій варіант і домовтеся про виконання.

Заявка на вакансію автора студентських робіт

Щоб стати “Виконавцем робіт на замовлення”, у вас мають бути документи про вищу освіту.

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності 

Відповіді на поширені запитання

Так, ми постійно шукаємо нових авторів. Запрошуємо Вас стати частиною нашої команди і заробляти на написанні студентських робіт.

Що б стати автором студентських робіт потрібно мати вищу освіту та високий рівень знань у обраній галузі. Залишайте заявку на сайті, наш менеджер зв’яжеться з вами та повідомить всі деталі. 

Ви зможете виконувати будь-які типи студентських робіт які вам подобаються. Ви самі обираєте замовлення з якими б хотіли працювати. Якщо ви ознайомилися з замовлення і воно вам не подобається ви можете його не брати. 

Ваш заробіток ніяк не обмежений, ви самі оцінюєте вартість робіт та розраховуєте скільки замовлень ви встигнете виконати. 

Звісно, ви зможете працювати з дому. Робота автором студентських робіт на замовлення передбачає роботу в онлайн-режимі з будь-якої точки світу. Наш сервіс забезпечує зручний і безпечний доступ до замовлень , що дозволяє вам зосередитися на виконанні завдань.

Так, написання студентських робіт может бути як основним видом заробітку так і способ підзаробити у вільний час.  Ми пропонуємо гнучкий графік роботи, та не обмежуємо вас у кількості замовлень, ви самі обираєте скільки замовлень і коли виконувати. Вам не потрібно приймати всі замовлення, ви можете працювати стільки  скільки вам зручно.

Напишіть нам: