fbpx
Напишіть нам:

Робота автор студентських робіт – Відкрита вакансія

Вакансія “Автор студентських робіт” чудова нагода покращити свій фінансовий стан та почати заробляти на своїх знаннях. Виконуйте студентські роботи та заробляйте разом з Дай  Списати.

Віддалена робота

Завдання цілий рік

Вільний графік

Швидкі виплати

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ АВТОРОМ У КОМПАНІЇ ДАЙ СПИСАТИ

Гнучкий графік роботи

Працюйте в будь-який зручний для вас час. Ви плануєте свій робочий графік. Написання студентських робіт на замовлення може стати для вас як основним джерелом доходу, так і додатковим.

Зручна система оплати

Автор студентських робіт отримує виплати одразу після перевірки роботи менеджером. У нас вам не потрібно чекати по кілька тижнів, щоб отримати гроші за виконану роботу.

Постійна наявність замовлень

У нас завжди багато замовлень, тому ви не залишитеся без роботи незалежно від пори року. Ми займаємось написанням студентських робіт на замовлення вже давно, тому знаємо як залучити клієнтів у будь-яку пору року.

Можливість впливати на вартість робіт

Досвідчені автори, які давно займаються написанням студентських робіт, можуть точніше визначити вартість роботи. Якщо ви не погоджуєтесь з ціною, яку встановив менеджер, запропонуйте свій варіант і домовтеся про виконання.

Заявка на вакансію "Автор студентських робіт"

Щоб стати “Автором студентських робіт”,
у вас мають бути документи про вищу освіту.

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності 

Відповіді на поширені запитання

Автор студентських робіт — це людина , яка на замовлення пише студентські роботи, такі як дипломні, курсові реферати, статі або дисертації, для студентів, які замовляють ці послуги.  Автором студентських робіт може стати людина з вищою освітою, яка добре розбирається в певній навчальній дисципліні, випускник ВНЗ, або будь який науковий працівник який шукає додатковий заробіток. 

Так, ми постійно шукаємо нових авторів. Запрошуємо Вас стати частиною нашої команди і заробляти на написанні студентських робіт.

Що б стати автором студентських робіт потрібно мати вищу освіту та високий рівень знань у обраній галузі. Залишайте заявку на сайті,  наш менеджер зв’яжеться з вами та надасть доступ в кабінет автора. Вам потрібно буде завантажити фото документа про вищу освіту та обрати предмети по яким бажаєте виконувати роботи. Після перевірки анкети менеджером ваш аккаунт активують і ви можете починати працювати. 

У 2024 році автори компанії Дай Списати в середньому заробляють від 20 000 грн. в місяць. Ваш заробіток ніяк не обмежений, ви самі оцінюєте вартість робіт та розраховуєте скільки замовлень ви встигнете виконати. 

Ви зможете виконувати будь-які типи студентських робіт: дипломні, курсові, реферати та інші. Ви самі обираєте замовлення з якими б хотіли працювати. Якщо ви ознайомилися з замовлення і воно вам не подобається ви можете його не брати. 

Оплата за виконані замовлення відбувається двічі на тиждень по понеділкам і п’ятницям на реквізити які ви вказуєте в налаштуваннях особистого кабінету. 

Звісно, ви зможете працювати автором студентських робіт дистанційно з будь якої точки світу.  Наш сервіс забезпечує зручний і безпечний доступ до замовлень, що дозволяє вам зосередитися на виконанні завдань.

Так, написання студентських робіт на замовлення может бути як основним видом заробітку так і способом підзаробити у вільний час.  Ми пропонуємо гнучкий графік роботи, та не обмежуємо вас у кількості замовлень, ви самі обираєте скільки брати замовлень і коли їх виконувати. Вам не потрібно приймати всі замовлення, ви можете працювати стільки  скільки вам зручно.

Наші вкансії

Автор наукових робіт

від 15 000 грн. до 40 000 грн.

Напишіть нам: