fbpx
Напишіть нам:

Робота автором наукових робіт

Збільшуйте свої доходи працюючи автором наукових робіт  в компанії Дай Списати. 

Віддалена робота

Завдання цілий рік

Вільний графік

Швидкі виплати

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ АВТОРОМ НАУКОВИХ РОБІТ У КОМПАНІЇ ДАЙ СПИСАТИ

Гнучкий графік роботи

Автори в компанії Дай Списати мають вільний графік роботи і працюють в будь який зручний час, головне вчасно написати роботу до встановленого дедлайну.

Зручна система оплати

Виплати авторам в нашій компанії відбуваються двічі на тиждень, по понеділкам і п'ятницям. У нас вам не потрібно чекати по кілька тижнів, щоб отримати гроші за виконану роботу.

Постійна наявність замовлень

У нас завжди багато замовлень, яких вистачить всім авторам, тому ви не залишитеся без роботи незалежно від пори року. Ми давно займаємось написанням наукових робіт , і знаємо як залучити клієнтів у будь-яку пору року.

Можливість впливати на вартість робіт

Автори в нашій компанії самостійно оцінюють роботи, в залежності від того скільки ви хочете отримати за їх написання. Але важливо дотримуватися діапазону цін аби отримати більше замовлень.

Заявка на вакансію "Автор наукових робіт"

Щоб стати “Автором наукових робіт”, у вас мають бути документи про вищу освіту.

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності 

Відповіді на поширені запитання

Так, зараз ми шукаємо авторів. Запрошуємо Вас стати частиною нашої команди і заробляти на написанні студентських робіт.

Щоб стати автором наукових робіт потрібно мати вищу освіту та високий рівень знань у обраній галузі. Залишайте заявку на сайті,  наш менеджер зв’яжеться з вами та надасть доступ в кабінет автора. Вам потрібно буде завантажити фото документа про вищу освіту та обрати предмети по яким бажаєте виконувати роботи. Після перевірки анкети менеджером ваш аккаунт активують і ви можете починати працювати. 

Оплата за виконані замовлення відбувається двічі на тиждень по понеділкам і п’ятницям на реквізити які ви вказуєте в налаштуваннях особистого кабінету. 

Звісно, ви зможете працювати автором наукових робіт дистанційно з будь якої точки світу.  Наш сервіс забезпечує зручний і безпечний доступ до замовлень, що дозволяє вам зосередитися на виконанні завдань.

Так, написання наукових робіт на замовлення может бути як основним видом заробітку так і способом підзаробити у вільний час.  Ми пропонуємо гнучкий графік роботи, та не обмежуємо вас у кількості замовлень, ви самі обираєте скільки брати замовлень і коли їх виконувати. Вам не потрібно приймати всі замовлення, ви можете працювати стільки  скільки вам зручно.

Наші вкансії

Автор студентських робіт

від 15 000 грн. до 40 000 грн.

Напишіть нам: